Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Łagoda Nieruchomości

Władysława Sikorskiego 111 lok. 19 Gorzów Wielkopolski

537 137...

537 137 111

608 423 131

95 725 63 35

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Chcesz kupić dom lub mieszkanie? A może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości?

Dobrze trafiłeś!

Z naszym biurem możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych.

Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

32

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Łagoda Nieruchomości

Filtruj

1 700 000 zł1 843 m² 922,41 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 189 m²

Branża Obróbka metali Lokalizacja Debno-Polska, ok. 50 km od Frankfurtu nad Odrą, ok. 100 km od Berlin i ok. 20 km do granicy w Kostrzynie nad...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 225 m² 86,82 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- zamknięte osiedle przy lesie I stawie Na sprzedaż działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 640 zł43,33 m² 8 000 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie Bezpośrednie - Bez prowizji dla biura Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań w Słubicach. Osiedle Sady usytuowane jest...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł687 m² 138,28 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***woj. lubuskie Łupowo gm. Bogdaniec *** Do sprzedaży działka o pow. 687 m2. Wokół zabudowa jednorodzinna , media w drodze. Wydana została...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego....

Szczegóły ogłoszenia

40,23 zł/m²266 m² 10 700 zł

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 266 m2 w Gorzowie - Chróścik. Lokal znajduje się obecnie w stanie deweloperskim - właściciel...

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 350 m² 33,33 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży używana konstrukcja stalowa hali magazynowej o gabarytach : h - 15 mb. szerokości h - 90 mb. długości h - 2,80 mb....

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 003 m² 36,63 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**woj. lubuskie - Ośno Lubuskie - Świniary** Zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą nieruchomości - siedmiu działek , każda powyżej 3000 m2....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł126,23 m² 4 674,01 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy Dom we wrzosach + garaż 2-stanowiskowy | Gorzów Wlkp., Siedlice Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący realizowany...

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł550 000 m² 40 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

**woj.lubuskie-pow.Sulęcin-gm.Słońsk - Głuchowo** Głuchowo położone na skrzyżowaniu lokalnej drogi z Okszy do Lemierzyc i drogi do Słońska,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł169,20 m² 3 516,55 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Ostatni etap wykończenia ! Ostatnia szansa na zakup domu w atrakcyjnej cenie ! Zapraszamy ! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy budynku...

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł4 900 m² 60 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 4.900 m2 zlokalizowana w widocznym miejscu, przy ruchliwej ulicy w Renicach. Nieruchomość jest przylegająca...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 000 zł112,32 m² 6 534,90 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej nowoczesny, energooszczędny domy blisko gorzowa wlkp. - kupujący nie płaci pcc! lokalizacja: racław (tuż obok Baczyny)...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł680 m² 6,62 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 0,70 ha w Brzozowcu. Główna część hali ma powierzchnię 400 m2 (ok....

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł1 700 m² 65 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Długoszyn wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Sulęcin. *** Na sprzedaż wystawiamy 12 działek...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z okresu przedwojennego, położony w miejscowości Stare Kurowo (woj. lubuskie) przy ul. Kościuszki....

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 019 m² 57,90 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**woj.lubuskie - Lubiszyn ** od centrum Gorzowa tylko 24 kilometry , 20 km od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej prawi w centrum Lubiszyna...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 001 m² 119,96 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 3001 m2 położona w Kłodawie. Wydane Pozwolenie na budowę !...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

**woj.lubuskie , miasto Gorzów Wlkp.** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ATRAKCYJNEGO DOMU o pow. 150 m2 ,zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł20,58 m² 4 616,13 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż os. Magnolia, ul. Walczaka, gorzów Wlkp. Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 20,58 m , zlokalizowany w zadbanym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ożar

Ożar,zachodniopomorskie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Energooszczędny | 3 sypialnie | Barlinek (1 km) Cena: 630 000 zł stan deweloperski...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 022 m² 127,20 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 700 m2, zlokalizowana przy ścianie lasu w miejscowości Rzepin. Działka została wyodrębniona...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł5 000 m² 46 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpoczywać od zgiełku miasta, cieszyć się pięknem natury i realizować swoje pasje, to ta oferta jest...

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 341 m² 65,36 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-inwestycyjna o pow. 2341 m2 usytuowana w miejscowości Dąbrowa, położoną nad jeziorem Myślibórz...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,40 m² 6 089,74 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**na sprzedaż / wynajem biuro 62,36 m Centrum Gorzowa, park 111** Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 62,36 m , zlokalizowany na...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł192 m² 6 510,42 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:625 m²

** Wyjątkowa nieruchomość w Braunlage sercu malowniczego Harzu ** Na sprzedaż przestronny, klimatyczny dom o powierzchni 192 m , położony...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,70 m² 7 044,97 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w centrum Słubic, przy ul. Wojska Polskiego 141. Lokal znajduje się na 2....

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł233 m² 5 364,81 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom szeregowy na os. Górczyn. Przestrzeń do życia i biznesu. Komfort, funkcjonalność, lokalizacja premium. Oferta dotyczy domu w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,46 m² 6 577,21 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem oferty jest bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku na os. Staszica w Gorzowie...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 054 m² 56,93 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlana położona w Deszcznie Działki z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy polegająca na...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł960 m² 989,58 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Oferujemy Państwu obiekt do kapitalnego remontu w przedwojennej kamienicy byłych koszar oficerskich znajdujących się w głębi okazałego,...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł330 m² 4 696,97 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wyjątkowy duży dom w sercu miasta przestrzeń, nowoczesne rozwiązania, klimatyczne otoczenie i widok na panoramę Gorzowa. Na sprzedaż oferujemy...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł230 m² 10 434,78 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest wyremontowany budynek magazynowo-biurowy w podgorzowskiej miejscowości Łagodzin w dogodnym punkcie komunikacyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Atrakcyjny dom o pow. 170 m2 na uroczej, otoczonej zielenią dużej działce o pow. 2496 m2 , zlokalizowany w malowniczej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 543 m² 45,37 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rudna wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Krzeszyce, na skraju lasów...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 513 m² 261,07 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 1513 m w Kłodawie tuż przy ścianie lasu** Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój natury...

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł160 m² 26,25 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem oferty jest budynek handlowo-biurowy z magazynem o łącznej powierzchni 160 m2 na którą składają się: - magazyn o pow. 66 m2...

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł57 015 m² 95,59 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne w bardzo dobrej lokalizacji przy samej drodze dk 22 oraz bliskość drogi dk 24 skąd mamy 15 km do Skwierzyny...

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł572 m² 85,66 zł/m²

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę w okolicy Murzynowa gmina Skwierzyna. Powierzchnia gruntu 572 m2. Działka w kształcie kwadratu. Dojazd drogą...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł177 m² 7 627,12 zł/m²

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom parterowy z garażem na dwa auta w bardzo atrakcyjnej, cichej lokalizacji w Kłodawie. Dom ma...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij